Taysim Proje...

TAYSIM PROJE
..............................................................................................................
2000 yilindan bu yana "Ulastirma ve Trafik" sektöründe hizmet gösteren yapimiza 2006 yilinda TAYSIM Proje adiyla yeni bir yüz kazandirdik. Taysim Proje, uzmanlik konusu mikrosimulasyon olan Türkiye'nin ilk ve en deneyimli sirketidir. Bünyemizde AIMSUN Türkiye teknik danismani ve sertifikali uzmanlar yer almakta, ayrica güçlü bir saha ekibi bulunmaktadir. Projelerimizde Yildiz Teknik Üniversitesi' nin konusunda uzman ögretim elemanlarindan da teknik destek almaktayiz.
Şirketimiz ticari faaliyetlerinin yanı sıra Avrupa Birliği eğitim projelerine katılmakta akademik anlamda yayın ve tezlere katkıda bulunmaktadır.
Ekibimiz bugün kamu sektöründe; İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Antalya Büyükşehir Belediyesi, Çanakkale Belediyesi, Balıkesir Belediyesi, Giresun Belediyesi, Şanlıurfa Belediyesi, Ulaştırma Bakanlığı Diyarbakır Bölge Müdürlüğü özel sektörde; ZORLU Holding, OHL Group, SDG, ACTEUM Group, RONESANS Group, CARREFOUR Group, HARTEK, İSBAK AŞ, TSS (Traffic Simulation Systems, İSPANYA) gibi güçlü referanslara sahiptir.

TAYSİM     PROJEYE     HOŞ     GELDİNİZ                                     
ANASAYFA
PROJELER
AKADEMİK
REFERANSLAR
ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ
İLETİŞİM
TAYSİM PROJE
EN   /
KURDÎ
Küçüksu M. Rasathane C. Miralay S. No: 23/1 Üsküdar/İSTANBUL - Tel:0216 460 10 12/Fax:0216 460 10 13