Taysim Proje...

ULAŞIM DANIŞMANLIĞI
....................................................................................................................................................................
Taysim Proje, Yerel Yönetimler, Kamu Kurumları ve diğer özel sektör kurumları için ulaşım projeleri ve yatırımları konularında danışmanlık hizmeti vermektedir.
Ulaşım proje ve yatırımları, büyük bütçeli, ekonomik ve sosyal etkileri çok geniş yatırımlardır. Bu alanda yapılacak hatalar hem yatırımın bütçelerini katlarca artıracak  hem de geri dönülemeyecek sonuçlara neden olmaktadır. Bu tip kararlar için Taysim Proje uzman ekip ve akademik desteği ile karar vericilere destek sağlamakta, projelerin analizlerini ve tahmini etkilerini ortaya koymaktadır.
Taysim Proje, kuruluşundan bu yana; Çanakkale,  Giresun, Şanlıurfa, Antalya ve Diyarbakır  Büyükşehir Belediyelerine ulaşım danışmanlığı yapmış ve birçoğunu da hala devam ettirmektedir.
Danışmanımız Ulaştırma Müh. Öğr. Gör. Taylan ENGİN, Giresun Belediye Başkanı Kerim AKSU, Giresun Belediye Başkan Yardımcısı Kazım ELMALI ve Çanakkale Toplu Ulaşım Müdürü Hayati GÜRSES
KURDÎ
EN   /
TAYSİM     PROJEYE     HOŞ     GELDİNİZ                                     
ANASAYFA
PROJELER
AKADEMİK
REFERANSLAR
ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ
İLETİŞİM
TAYSİM PROJE
Küçüksu M. Rasathane C. Miralay S. No: 23/1 Üsküdar/İSTANBUL - Tel:0216 460 10 12/Fax:0216 460 10 13